м. Луганськ,
вул. 30-річчя Перемоги, 41
0999517029
47-73-40; 47-50-03; 50-05-29
Ліцензія МОНмолодьспорту України серія АД № 041035 від 06.06.2012р.
та серія АЕ № 2855133 від 08.11.2013 р.
 
  СИСТЕМА БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ  
 
   
 
 
 
 
 
 
 
/
   
 
художньо-
дизайнерський
напрям
  швейний
напрям
  економічний
напрям
  напрям обслуговуючих технологій  
               
Абітурієнту—> Напрями підготовки—> Художньо-дизайнерський напрям

Представлений наступними спеціальностями і професіями:

Перукарське мистецтво
та декоративна косметика

Перукар
(перукар-модельер)

Дизайн

Декоратор вітрин

Одне з наймолодших мистецтв сучасності – дизайн – наполегливо прагне визначити своє місце в родині інших мистецтв. Відчуваючи себе дитиною XXІ століття – століття колосальних технічних досягнень, дизайн усвідомлює свої нерозривні зв'язки з багатовіковим мистецтвом, прагне успадкувати його досвід і традиції.

Навчання студентів на спеціальностях художньо-дизайнерського напряму дозволяє розкрити творчим особам свій потенціал, допомогти в осмисленні і практичному вживанні своїх креативних ідей, карбувати до досконалості художній і естетичний смак, виробити ділову кваліфікацію, що дозволяє ефективно реалізовувати отримані знання і уміння.

Сучасний дизайн — це різновид художньо-проектної діяльності, що охоплює створення різних виробів і раціональне формування цілісного наочного середовища. Дизайн — це особливий вигляд мистецтва, який створює предметний світ, а не змальовує його.

У основі будь-якого промислового виробництва лежить проектна діяльність, нерозривно зв'язана з поняттям дизайну. Окрім процесу виконання, реалізації і здійснення художньо-технічного проектування і конструювання виробів, дизайнери надають коштовну допомогу підприємству, спрощуючи і прискорюючи виробничий процес.

 

Швейний напрям | Економічний напрям | Напрям обслуговуючих технологій
© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2010