м. Луганськ,
вул. 30-річчя Перемоги, 41
0999517029
47-73-40; 47-50-03; 50-05-29
Ліцензія МОНмолодьспорту України серія АД № 041035 від 06.06.2012р.
та серія АЕ № 2855133 від 08.11.2013 р.
 
  СИСТЕМА БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ  
 
   
 
 
 
 
 
 
 
/
   
 
художньо-
дизайнерський
напрям
  швейний
напрям
  економічний
напрям
  напрям обслуговуючих технологій  
               
Абітурієнту—> Напрями підготовки—> Швейний напрям

Представлений наступними спеціальностями і професіями:

Швейне виробництво

Моделювання та конструювання промислових виробів

Кравець
Кравець. Вишивальниця
Кравець. Модель
Кравець. Закрійник
 

Закрійник

Головним завданням швейної промисловості є задоволення потреб населення в одязі високої якості і всілякого асортименту. Велике значення для фахівців зайнятих в області створення одягу, має знайомство з основами композиції костюма, науковий підхід до прогнозування моди, формування костюмом індивідуального образу людини.

Молоді фахівці навчаться не лише застосовувати для розробки одягу кращі спадщини традицій минулого, але і використовувати останні досягнення науки і техніки. Володіння цими знаннями важливе не лише для проектування модних форм одягу і визначення її конструктивно-декоративного рішення, але і для грамотного виконання спочатку ескізів, а потім і моделей одягу. Студенти навчаться вирішувати завдання правильної організації проектування виробів в умовах промислового і індивідуального виробництва, навчаться виконувати моделювання і художнє оздоблення жіночого, чоловічого і дитячого одягу, отримають ази проектування колекцій.

Уміння створювати колекції від кутюр і пре-а-порту дозволять навчитися вирішувати нелегкі завдання проблем пошуку компромісу між своїми естетичними представленнями художника і естетичними уявами споживача, коливаннями смаку суспільства і моди, шляхом забезпечення максимальної прибутковості промислової компанії. Отримані знання і уміння дозволять вам стати справжнім фахівцем своєї справи.

 

 

 

Художньо-дизайнерський напрям | Економічний напрям | Напрям обслуговующих технологій
© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2010