м. Луганськ,
вул. 30-річчя Перемоги, 41
0999517029
47-73-40; 47-50-03; 50-05-29
Ліцензія МОНмолодьспорту України серія АД № 041035 від 06.06.2012р.
та серія АЕ № 2855133 від 08.11.2013 р.
 
  СИСТЕМА БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ  
 
   
 
 
 
 
 
 
 
/
   
 
художньо-
дизайнерський
напрям
  швейний
напрям
  економічний
напрям
  напрям обслуговуючих технологій  
               
Студентське життя—> Профспілкова організація

Профспілковий комітет студентів

Профспілковий комітет ВП «Коледж технологій та дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» почав свою роботу з моменту утворення учбового закладу, в 1978 році. Членами Профспілки є студенти, що навчаються у Відокремленому підрозділі «Коледжу технологій та дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

Первинна профспілкова організація студентів КТД ЛНУ може упевнено запропонувати студентові коледжу свою підтримку і захист. Профкому студентів ВП «КТД ЛНУ імені Тараса Шевченка» надані широкі повноваження щодо контролю за дотриманням умов навчання, мешкання і побуту студентів адміністрацією коледжу. За станом на 1 січня 2010 р. кількість членів профспілки – 700 чоловік, що складає 91% від загальної кількості студентів денної форми навчання.

Первинна профспілкова організація студентів ВП «КТД ЛНУ імені Тараса Шевченка» відповідно до Статуту Профспілки працює в коледжі з таких головних напрямів:
•  організаційно-масова робота
•  робота по соціальному і правовому захисту
•  оздоровлення і відпочинок
•  житлово-побутова робота
•  культурно-спортивна робота
•  комісія суспільного контролю.

Свої взаємини з адміністрацією коледжу профком студентів КТД ЛНУ будує на принципах соціального партнерства. Щорік, починаючи з 2005 року, з адміністрацією КТД полягає колективний договір. З профспілковим комітетом студентів узгоджуються всі накази про відрахування студентів по причинах, не пов'язаних з учбовим процесом, виселення і заселення в гуртожитки, узгоджуються всі накази, розпорядження, що стосуються умов навчання, мешкання і побуту студентів ВП «КТД ЛНУ імені Тараса Шевченка»

Первинна профспілкова організація студентів ВП «КТД ЛНУ імені Тараса Шевченка», згідно плану роботи і кошторису протягом навчального року:
•  сприяє проведенню культурно-масових заходів, зокрема Дня самоврядності, дня Студента, Містера коледжу, Міс коледжу, інших заходів коледжу;
•  щорік організовує виїзні екскурсії, культпоходи в театри і так далі
• щорік проводить конкурс на кращу кімнату гуртожитку, бере участь в конкурсі на кращий гуртожиток Луганської області з врученням коштовних призів і дарунків.
•  організовує і проводить змагання по різних видах спорту – Козацькі розваги, чемпіонати по футболу, волейболу, баскетболу, настільному тенісу, п'ятиборству і так далі.

Щоосені проходить «Школа профспілкового активу», на якій профспілкові активісти отримують методичні, іншу необхідну інформацію про профспілкову діяльність в коледжі. На сайті коледжу оперативно розміщується і регулярно оновлюється вся необхідна інформація відносно навчання, мешкання і побуту студентів КТД ЛНУ. Це потужний профспілковий ресурс в межах ВП «Коледж технологій та дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» і всієї України.

Для чого студентові потрібна Профспілка?
Вступаючи в Профспілку, студент ВП «Коледж технологій та дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» повинен розуміти, що він добровільно стає членом студентській організації КТЛ ЛНУ. Наш студентська Профспілка представляє і відстоює твої законні права і інтереси перед адміністрацією коледжу, університету, в органах державної влади і місцевої самоврядності, а також іншими об'єднаннями громадян.
Студентові КТД ЛНУ який в процесі навчання опановує знання, набуває певного життєвого досвіду, потрібний захист, оскільки самостійно відстояти свої права дуже важко.
Саме Профспілка може упевнено запропонувати студентові нашого коледжу свою підтримку і захист. Для цього у нього є права, досвід і могутня сила солідарності. Саме йому законодавством України надані широкі повноваження, зокрема відносно контролю за дотриманням адміністрацією умов навчання, мешкання і побуту студентів ВП «Коледж технологій та дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

Профспілка - надійна опора і реальна сила
яка здатна захистити!

1

Профспілка на всіх рівнях представляє і захищає твої права і інтереси.

2

Без згоди Профспілки тебе не можуть відрахувати з коледжу або виселити з гуртожитку.

3

Профспілка допоможе тобі оформити всі види матеріальної допомоги.

4

Завдяки профспілці ти можеш отримати пільги на проїзні квитки в транспорті.

5

Жодна культурно-спортивна подія в ВП «Коледж технологій та дизайну ЛНУ імені Тараса Шевченка» не відбувається без участі профспілки.

6

Лише Профспілка розповість тобі про твої права і навчить їх відстоювати.

Вибір за тобою!
Потужність твоєї профспілки - в твоїй особистій активності і принципової позиції.

Виховні заходи | Студентське самоврядування | Досягнення студентів
© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2010